خرید انواع اورینگ پکیج با قیمت مناسب

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. خرید اورینگ
  4. chevron_left
  5. خرید انواع اورینگ پکیج با قیمت مناسب

خرید انواع اورینگ پکیج با قیمت مناسب، اگر بخواهیم تعریف دقیقی از اورینگ بدهم قطعه ای دایره شکل که در فضای سه بعدی مانند حلقه می باشد که به آن درزگیر یا آب بند هم می گویند

و این قطعه که در الاستومر های مختلف مهندسی شده توسط شرکت مهران پلیمر لاوین تولید می شود و همچنین زمانیکه اورینگ وایتون در یک شیار قرار می گیرد یا بعضا تحت فشار میان دو یا چند بخش است تا عمل آب بندی را انجام می دهد

و این قطعه به عنوان ضد حرارت بودن در صنعت از رایج ترین آب بندهای مورد استفاده است، دلیل آن ارزان قیمت بودن و به آسانی قابل تولید و قابل اطمینان هستند و نصب آسانی دارند

اورینگ می تواند ده ها مگاپاسگال فشار را آب بندی نماید و همچنین شرکت مهران پلیمر لاوین که تولید کننده انواع قطعات لاستیکی می باشد با بهترین قیمت و کیفیت بددون محدودیت تولید در سراسر ایران عرضه می نمایید.

خرید انواع اورینگ پکیج با قیمت مناسب

مقدمه ای از اورینگ

اورینگ که با عنوان یک دررزگیر مکانیکی به شکل هلالی است که حلقه ای لاستیکی با سطح مقطع گرد می باشد و برای قرار گرفتن در یک شیار و تحت فشار بودن میان دو یا چند بخش طراحی شده است تا آب بندی در محل اتصال ایجاد نماید.
از اورینگ می توان در کاربردهای ایستاتیک یا دینامیک جاییکه بین اورینگ و بخش های متصل به آن حرکت وجود دارد استفاده کرد
اورینگ رایج ترین نوع آب بند است که طراحی ماشین آلات استفاده می شود چرا که ارزان قیمت هستند و به آسانی قابل تولید هستند قابل اطمینان هستند و نصب آسانی دارند اورینگ می تواند.
اورینگ مدار بسته معمولا در سایز های استاندارد وجود دارد و سایز های غیر استاندارد و طبق درخواست و سایز مشتری قالب سازی می شود وقتی نیاز به اورینگی با قطر خیلی بزرگ باشد
از انواع طولی استفاده می شود که با چسب مخصوص لاستیک به شکل مدار بسته تبدیل می شود. اورینگ ها تقریبا در بیشتر صنعت ها کاربرد دارند. اورینگ یکی از بهترین آب بندهای بسیار مهم و معمول در طراحی ماشین آلات و تجهیزات کارخانجات امروزه می‌باشد. سایز اورینگ‌ امروزه با قطرخارجی (OD) یا قطر داخلی (IN) و ضخامت آن‌ها مشخص می‌گردد.

تولید اورینگ پکیج :

اورینگ ها با روش اکستروژن، قالب گیری تزریقی، قالب گیری (molding) با فشارحرارت و قالب گیری انتقالی تولید می شوند.

تاریخچه تولید اورینگ:

اولین تولید کننده اورینگ یک فرد سوئدی به نام جی اولوند برگ بود که در تاریخ 12 می 1896 تولید اورینگ را شروع کرد. تولید اورینگ در آمریکا در سال 1937 توسط یک دانمارکی 72 ساله به نام نیلز کریستسنسن شروع شد.
او در سال 1891وارد آمریکا شد .وی موفق شد خیلی زود حق ثبت اختراع سیستم ترمز هوایی برای تراموا به دست آورد. با وجود تلاش های قانونی او حق مالکیت فکری او از شرکتی به شرکت دیگر منتقل می شد تا در نهایت به شرکت وستینک هاوس رسید.
در جنگ جهانی دوم دولت آمریکا از راه واگذاری حق تولید اورینگ به شرکت های دیگر درآمد بسیار زیادی کسب کرد و حق تولید آن را به شرکت های اعطا کرد.
کریستسنسن مبلغ زیادی حدود 80000 دلار برای تلاش خود به دست آورد و با دادخواهی قضایی حتی این مبلغ را به وارث خود تا 100000 دلار در سال 1317 یعنی حدود 20 سال پس از مرگ خود رساند.
خرید انواع اورینگ پکیج با قیمت مناسب

متریال های اورینگ پکیج :

اورینگ NR&SBRبا کشش و مقاومت پارگی بالا و استحکام کششی و بیشتر جهت مصارف آببندی در محل های که هزینه کمتری می شود
NBR اورینگ: نیترال –مقاوم در برابر سایش و روغن های معدنی و گریس ها و حرارت نزدیک به 110 درجه سانتی گراد و چگالی 1.3
HNBR: مقاومت سایشی و فشار بالا در برابر انواع مواد هیدروکربنی و روغن ها
وایتون : خرید انواع اورینگ پکیج با قیمت مناسب مقاومت فیزیکی و حرارت بالا تا 300 درجه سانتی گراد در برابر فشار روغن، اسید ها، بنزین، اب کلردار و چگالی 1.8 که در دو مرحله پخت می شود
کالرز(FFKM): مقاومت شیمیای عالی در برابر هر نوع ماده شیمیایی ، اسید با تحمل حرارت تا400 درجه سانتی گراد و قیمت این مواد بسیار گران می باشد
EPDM:
مقاومت در برابر اوزون، آب (سرد و گرم) و اسید ها وآب شور دریا ومقاوم تا 150 درجه سانتی گراد
سیلیکون: مقاومت حرارتی و الکتریکی بالا و رنگ پذی خوب و مصارف بهداشتی، پزشکی و غذایی و هوایی تا 160 درجه سانتی گراد
فلورسیلیکون مقاومت حرارتی و برودت بالا و مقاوم در برابر بنزین
AEM&ACM: مقاوم در برابر حرارت و روغنهای داغ
هایپالون & کلروپرن مقاوم در برابر انواع گازها

وایتون: این نوع اورینگ به دلیل ویژگی‌های بارزی شامل چگالی بالا نسبت به لاستیک های دیگر ومقاومت شیمیایی بالا، فشردگی بسیار کم و تحمل دمایی بالا مقاومت در برابر اسید به نسبت سایر اورینگ‌ها دارای کاربرد گسترده‌ای در صنعت امروزه است. البته قیمت اورینگ وایتون در مقایسه با اورینگهای دیگر بالاتر است.


  انواع اورینگ پکیج  با متریال های مختلف ، و ابعاد مختلف،  طبق درخواست شما مشتریان قابل تولید و طراحی می باشد.

خرید انواع اورینگ پکیج با قیمت مناسب

خرید اورینگ, مقالات
فهرست
واتساپ شرکت مهران پلیمر
ارسال از طریق WhatsApp
Call Now Buttonتماس فوری