خرید انواع اورینگ متری لاستیکی مدار بسته از تهران

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. خرید اورینگ
  4. chevron_left
  5. خرید انواع اورینگ متری لاستیکی مدار بسته از تهران

خرید انواع اورینگ متری مدار بسته از تهران ،اورینگ نوعی واشر مکانیکی با سطح مقطع O بوده که جهت آببندی (سیل) تجهیزات و ماشین آلات در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و موجب عدم نشتی سیالات و گازها می گردد.

اورینگ ها با توجه به متریال و نوع کاربرد خود، شرایط محیطی متفاوتی را آب بندی می کنند. اندازه اورینگ ها نیز بر اساس قطر بیرونی و ضخامت مشخص می شود.

مهران پلیمر لاوین با دارا بودن 10،000 سایز قالب اورینگ و موجودی کالا از سایز 3،3 تا 1800 میلیمتر آمادگی خود را جهت تولید و تأمین انواع اورینگ در سایز و متریال های مختلف اعلام می دارد.

خرید انواع اورینگ متری مدار بسته از تهران

انواع اورینگ مداربسته

اورینگ معمولی SBR یا (Styrene Butadiene Rubber)

اورینگSBR دارای قیمت مناسب، مقاوم در برابر سایش و انعطاف پذیر می باشد.

اورینگ ضد روغن NBR یا (Nitrile Butadiene Rubber)

با دارا بودن خواص مکانیکی چون مقاومت در برابر سایش، روغن های معدنی، گازوئیل، گریس، الکل، حرارت و هم چنین تحمل گستره ی دمایی بین 40- تا 120+ در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و نوع معمول آن دارای سختی 70 (Shore A)است.

اورینگ ضد گازترش یا HNBR
اورینگHNBR از اشباع شدن نیتریل با هیدروژن حاصل می گردد و دارای مقاومت بیشتری نسبت به اورینگ NBR در مقابل روغن ها و گازهای خورنده با درجه حرارت بالا می باشد. اورینگ های HNBR معمولاً در صنایع نفت، پالایش و پتروشیمی کاربرد دارد.

اورینگNR_SBR
دارای خاصیت ارتجاعی، استحکام کششی و مقاومت پارگی بالایی می باشد.
اورینگ ضد اسید EPDM یا (Ethylene Propylene Diene Monomer)
دارای مقاومت بالایی در برابر مواد اسیدی، گازها، زنگ زدگی، آب شور دریا، ازون، نور خورشید، الکتریسیته و شرایط سخت جوی است.

اورینگ سیلیکون (Silicon)
اورینگ سیلیکون دارای چسبندگی، مقاومت حرارتی و الکتریکی بالایی است و به دلیل بهداشتی بودن در صنایع غذایی، پزشکی، بهداشتی، داروئی و غیره مورد استفاده قرارمی گیرد.  قادر به حفظ حالت الاستیسیته در دمای ۶۰ – درجه تا 250+ درجه می باشد و هم­چنین مقاومت بالایی در برابر اشعه UV خورشید دارد. هم چنین لازم به ذکر است، اورینگ های سیلیکونی بنا به درخواست مشریان در رنگ های مختلفی تولید می گردد.

اورینگ وایتون یا FKM
اورینگ های وایتون (فلوئوروالاستومرها)، جهت استفاده در برابر حرارت، آب کلردار، اسیدها، بنزین، حلال های شیمیائی، گاز ترش، ازن، آتش و گرما که مقاومت بالائی دارد. طیف رنگی اورینگ های وایتون؛ نیز به صورت مشکی، خاکستری، بنفش و سبز است.

اورینگ متری چیست؟

اورینگ متری، کوردهایی هستند که به صورت طولی قابل تهیه بوده و به عنوان سیل تجهیزات و ماشین آلات در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.
این شرکت قادر به تولید انواع اورینگ متری به صورت طولی از ضخامت 1 الی 100 میلیمتر در متریال های ضدخوردگی (NR)، ضدحرارت (Silicon)، ضد مواد نفتی (Viton) و اسیدی (EPDM)، معمولی (SBR) و اسفنجی (Sponge) می باشد.

خرید انواع اورینگ متری مدار بسته از تهران

مواد و متریال مورد استفاده در اورینگ مدار بسته

متریال تولیدی Oring ها بنا بر کاربرد و استفاده آن متفاوت می باشد. آن ها در سایز ها و ابعاد متفاوتی تولید می گردد. جنس این رینگ ها می‌تواند از لاستیک های Nbr, Sbr, Nr, Epdm, silicon, viton, pbr انتخاب گردد. همچنین می‌تواند در شرایط خاص از خانواده ترموپلاست ها استفاده گردد.

خرید انواع اورینگ متری مدار بسته از تهران باید توجه داشت که جنس و متریال سازنده اورینگ مدار بسته، هر کدام خصوصیات مختلفی را دارا هستند که با توجه به خصوصیات آنها در موارد مختلف باید به کار گرفته شوند.

به طور مثال اورینگ وایتون ضد مواد نفتی و اسیدی وضد روغن، در حالیکه اورینگ سیلیکون ضد حرارت است. اورینگ EPDM مقاوم در برابر گرما، حرارت، نور، اوزون بوده و اورینگ NR مقاوم در برابر پدیده های طبیعی همچون آب است.

 

 

خرید انواع اورینگ متری لاستیکی مدار بسته از تهران

خرید اورینگ, مقالات
فهرست
واتساپ شرکت مهران پلیمر
ارسال از طریق WhatsApp
Call Now Buttonتماس فوری