خرید انواع اورینگ فلزی با کیفیت

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. مقالات
  4. chevron_left
  5. خرید انواع اورینگ فلزی با کیفیت

خرید انواع اورینگ فلزی با کیفیت اورینگ واشری است به صورت مکانیکی که از آن برای آب بندی استفاده می کنند . مقطع این واشر به صورت حرف انگلیسی O می باشد. این اورینگ ها به صورت استاتیک و داینامیک تولید می گردند.

در حالت داینامیک می توان از این اورینگ ها در قسمت شفت دوار پمپ یا پیستون های هیدرولیک سیلندر استفاده کرد. به دلیل این که اورینگ ها قیمت بسیار پایینی دارند از آن ها در ماشین ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد .لازم به ذکر است که نصب اورینگ ها نیز به آسانی صورت می گیرد و آن ها همچنین قادرند فشار بالایی را نیز تحمل کنند.

خرید انواع اورینگ فلزی با کیفیتکاربرد اورینگ فلزی

طراحی موفق برای به کاربردن اُورینگ مستلزم نصب مکانیکی صحیح است که توانایی پیش بینی تغیییر شکل و دفرمگی فشارمکانیکی وارده بر سطوح اُرینگ که با سیال در تماس است محاسبه می گردد را دارد.

تا زمانیکه فشار سیال از فشار محل اتصال O-ring بیشتر نشود عمل آببندی به خوبی صورت میپذیرد. فشار سیال بر روی سطح اورینگ که غیر قابل فشرده شدن است به صورت یک نواخت منتقل می شود و فشار سطح هم زمان با فشار فزاینده افزایش پیدا میکند .

بنابراین اُورینگ تا زمانی به صورت درست نصب شده باشد و از نظر مکانیکی هیچ ایراد فنیی نداشته باشد به خوبی آببندی را انجام می دهد. عمده ترین دلیل عدم آببندی خوب اورینگها بیرون آمدگی قسمت های جفت شده است. درزگیر برای ایجاد یک نقطه تماس بین اُرینگ و سطوح آببندی طراحی می شود. این مسئله باعث به وجود آمدن فشار موضعی زیادی میشود.پ

انواع کاسه نمد فلزی

  • اورینگ فلزی

اورینگ فلزی یک روش آب بندی مناسب است که برای بهبود عملکرد در محیط های پر فشار طراحی شده اند. این نوع اورینگ در مواردی استفاده می شود که الاستومرها توانایی لازم برای استفاده در دستگاه های خاص را ندارند. آنها توانایی تحمل دامنه وسیع دما، مواد شیمیایی خورنده، فشارهای زیاد و تابش را دارند. اورینگ فلزی معمولا از یک لوله فولاد ضدزنگ و آلیاژهای درجه حرارت بالا ساخته شده است.

  • C رینگ فلزی

ناپایداری و دما یک نگرانی مداوم برای تولید کنندگان شلنگ سوخت، سوپاپ ها و موتورهای هواپیما محسوب می شود زیرا مخلوط این دو عنصر می تواند باعث ایجاد مشکلات و عدم موفقیت در عملکرد آب بندی شود. سی رینگ (C Ring) برای رفع این مشکل طراحی شده است چرا که شکل C آن ویژگی های منحصر به فردی را فراهم می کند. آنها می توانند تحت فشارهای داخلی، خارجی یا محوری که استفاده از واشرهای معمول را غیر ممکن می سازد، مورد استفاده قرار گیرند.

  • E رینگ فلزی

ای رینگ فلزی برای کار در سیستم هایی طراحی شده است که نیاز به بارگیری سبک، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا و انعطاف پذیری دارند. آنها عمدتا در داخل محدودیت های الاستیک محیط کار می کنند.

ویژگی عالی فنر پشتی یا خاصیت ارتجاعی هنگام استفاده بسیار مهم هستند. دستگاه های کاربردی شامل محفظه موتور توربین گازی و آب بندی مجرای هوای گرم است. این نوع کاسه نمد مقاومت بسیار خوبی در برابر سایش ارائه می دهد.

انواع اورینگ از نظر جنس

اورینگ ها انواع مختلفی دارند که بسته به محل و نیاز، نوع آن انتخاب می شود. معمولا در موارد مصرف عمومی اورینگ (nbr) و در موارد حرفه ای تر از انواع دیگر آن استفاده می شود. (Silicon-Viton)

NR/SBR: (با کشش و مقاومت پارگی بالا)
NBR(نیتریل): (مقاوم در برابر سایش و روغن های معدنی، گریس ها و حرارت)
HNBR: (مقاومت سایشی و فشار بالا و مقاوم در برابر انواع مواد هیدروکربوری و روغن ها)
Viton(وایتون): (مقاومت فیزیکی و حرارت بالا در برابر فشار و روغن ها، اسید ها و بنزین)
Kalrez(کالرز): (مقاومت شیمیایی عالی در برابر هر نوع ماده شیمیایی، اسید با مقاومت حرارت ۴۰۰ درجه سانتی گراد)
EPDM: (مقاومت در برابر اوزون،‌ آب، اسید ها و آب شور دریا)
Silikon(سیلیکون): (مقاومت حرارتی و الکتریکی بالا، رنگ پذیری خوب،‌ مصارف بهداشتی، غذایی و پزشکی)
فلوروسیلیکون: (مقاومت حرارتی و برودت بالا،‌ مقاوم در برابر بنزین)
ACM/AEM: (مقاوم در برابر حرارت و روغن های داغ)
هایبالون و کلروپرون: (مقاوم در برابر انواع گاز ها)

خلاصه

برای خرید انواع اورینگ فلزی با کیفیت و تشخیص جنس و همچنین با توجه به محیط قراری گیری اورینگ که انتخابی صحیح داشته باشید، با واحد فروش شرکت مهران پلیمر لاوین با شماره

تماس بگیرید.شرکت مهران پلیمر با داشتن فعالیت بیش از دو دهه، و داشتن به روز ترین دستگاه ها، بهترین قیمت و کیفیت را به شما مشتریان گرامی عرضه می نمایید.

 

 

خرید انواع اورینگ فلزی با کیفیت

مقالات
فهرست
واتساپ شرکت مهران پلیمر
ارسال از طریق WhatsApp